بهترین جراح بینی سمنان

بهترین جراح بینی سمنان کیست ؟

بهترین جراح بینی سمنان : بینی مرکزی ترین عضو صورت است ، به همین علت کوچکترین ایراد در آن زیبایی کل چهره را مختل کرده و آن را تحت تاثیر قرار می دهد ؛ از این رو امروزه تقاضا جهت انجام جراحی بینی رو به افزایش است ، علاوه بر این موارد بینی عضو حیاتی بدن جهت تنفس بوده و بروز کوچکترین مشکل در آن سبب بروز مشکلات تنفسی می شود.

 جراح بینی ، مهم ترین عامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی می باشد ؛ از این رو افرادی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و بهترین جراح بینی را برگزینند.

 

بهترین جراح بینی سمنان

انتخاب بهترین جراح بینی سمنان

  1. بیماران جهت آشنایی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته و از این طریق با مطالعه سوابق و مشاهده نمونه کارهای جراحان بینی ، با آنان آشنایی پیدا کنند ؛ علاوه بر جستجو در اینترنت ، پرس و جو از آشنایان نیز کمک شایانی به انتخاب جراح بینی می کند.
  2. شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی ، بسیار مهم می باشد ؛ چرا که بیمار خواسته و انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی را بیان کرده و جراح بینی ، نظر خود را می گوید.
  3. مراجعه به مطب و صحبت با مراجعه کنندگان و اطلاع از میزان رضایت آن ها ، نیز کمک بسیاری در انتخاب جراح بینی می کند.

در نهایت افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید با توجه به نکات بالا بهترین جراح بینی را انتخاب کرده تا نتایج مطلوبی از عمل زیبایی بینی دریافت کنند.

 

 

ویژگی بهترین جراح بینی

  • بهترین جراح بینی ، شخصی است که سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • جراح بینی ، باید به بیماران اطلاعات کاملی در ارتباط با مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی دهد و آن ها را در این باره آگاه کند.
  • بهترین جراح بینی ، باید بر علم ریاضی و زیبایی شناسی تسلط داشته باشد تا توانایی ایجاد تعادل و هماهنگی بین بینی و سایر اعضا صورت را داشته باشد.
  • بسیاری از افراد از جراحی زیبایی بینی انتطارات و خواسته های غیرمعقول دارند ، در این زمان جراح بینی باید جهت متقاعد کردن آن ها تلاش کند ؛ در صورتی که آن ها هم چنان به انجام خواسته غیرمعقول خود اصرار ورزند ، جراح بینی باید از انجام جراحی بینی آنان صرف نظر کند.

عوارض جراحی بینی

میزان تجربه و مهارت پزشک ، تاثیر بسیاری در نتایج دریافتی از عمل زیبایی دارد ؛ به همین علت گفته می شود ، در صورتی که جراح زیبایی بینی انتخابی بیمار ، در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد ؛ احتمال بروز عوارض ناشی از عمل بینی ، بسیار کاهش می یابد ؛ در غیر این صورت ، امکان بروز مشکلاتی ؛ از جمله عفونت ، غیرقرینگی حفره های بینی ، خونریزی ، درد شدید و از این قبیل موارد وجود دارد ؛ بنابراین در انتخاب جراح بینی بسیار دقت نمایید.

 

 

جراحی بینی با لیزر

علی رغم پیشرفت روز افزون لیزر در حوزه پزشکی ، این تکنولوژی تا به حال قادر به انجام جراحی زیبایی بینی نبوده است ؛ چرا که توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی بینی را ندارد ؛ بنابراین باید ذکر شود ، تمامی مطالب موجود در رابطه با جراحی بینی با لیزر ، جنبه علمی نداشته و صرفا جهت جلب توجه و تبلیغات است.

بهترین سن جراحی بینی

رشد صورت تا زمان بلوغ ادامه داشته و همزمان با اتمام سن بلوغ ، متوقف می شود ؛ حال وظیفه رشد بعضی از اعضا صورت ، بر عهده برخی از غضروف های بینی می باشد ؛ بنابراین در صورت انجام جراحی زیبایی بینی پیش از سن بلوغ ، رشد صورت و همچنین بینی با مشکل مواجه شده و ممکن است سبب بروز غیرقرینگی در دو طرف صورت گردد.

 

 

هزینه جراحی بینی در سمنان

تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی و بررسی پارامترهای بسیار می باشد ؛ به همین علت به زیباجویان خواستار انجام جراحی زیبایی بینی ، توصیه می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر