بهترین جراح بینی سمنان

بهترین جراح بینی سمنان کیست ؟

بهترین جراح بینی سمنان کیست ؟ بینی مرکزی ترین عضو صورت است ، به همین علت کوچکترین ایراد در آن زیبایی کل چهره را مختل کرده و آن را تحت تاثیر قرار می دهد ؛ از این رو امروزه تقاضا جهت انجام جراحی بینی رو به افزایش است ، علاوه بر این موارد بینی عضو حیاتی بدن جهت تنفس بوده و بروز کوچکترین مشکل در آن سبب بروز مشکلات تنفسی می شود.

 جراح بینی ، مهم ترین عامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی می باشد ؛ از این رو افرادی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و بهترین جراح بینی را برگزینند.

بهترین جراح بینی سمنان

انتخاب بهترین جراح بینی سمنان

  1. بیماران جهت آشنایی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته و از این طریق با مطالعه سوابق و مشاهده نمونه کارهای جراحان بینی ، با آنان آشنایی پیدا کنند ؛ علاوه بر جستجو در اینترنت ، پرس و جو از آشنایان نیز کمک شایانی به انتخاب جراح بینی می کند.
  2. شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی ، بسیار مهم می باشد ؛ چرا که بیمار خواسته و انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی را بیان کرده و جراح بینی ، نظر خود را می گوید.
  3. مراجعه به مطب و صحبت با مراجعه کنندگان و اطلاع از میزان رضایت آن ها ، نیز کمک بسیاری در انتخاب جراح بینی می کند.

در نهایت افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید با توجه به نکات بالا بهترین جراح بینی را انتخاب کرده تا نتایج مطلوبی از عمل زیبایی بینی دریافت کنند.

ویژگی بهترین جراح بینی سمنان

  • بهترین جراح بینی سمنان ، شخصی است که سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • جراح بینی ، باید به بیماران اطلاعات کاملی در ارتباط با مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی دهد و آن ها را در این باره آگاه کند.
  • بهترین جراح بینی ، باید بر علم ریاضی و زیبایی شناسی تسلط داشته باشد تا توانایی ایجاد تعادل و هماهنگی بین بینی و سایر اعضا صورت را داشته باشد.
  • بسیاری از افراد از جراحی زیبایی بینی انتطارات و خواسته های غیرمعقول دارند ، در این زمان جراح بینی باید جهت متقاعد کردن آن ها تلاش کند ؛ در صورتی که آن ها هم چنان به انجام خواسته غیرمعقول خود اصرار ورزند ، جراح بینی باید از انجام جراحی بینی آنان صرف نظر کند.

جراحی بینی

بینی به دلیل داشتن عملکرد حیاتی تنفس ، نقش بسیار مهمی در بدن ایفا می کند. بینی به دلیل مرکزیت داشتن در صورت ، تاثیر بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت چهره فرد دارد. به همین دلیل ، برخورداری از بینی دارای عملکرد طبیعی تنفسی و متناسب با دیگر اجزای صورت ، می تواند یکی از مهم ترین الزامات در هر فردی باشد. جراحی بینی با هدف اصلاح ایرادات ظاهری و عملکردی بینی ، انجام می شود.

هدف های جراحی بینی

جراحی بینی ممکن است ، با توجه به نوع مشکلات بینی ، اهداف متفاوتی را دنبال کند. به طور کلی اهداف جراحی بینی در سه دسته جای می گیرند :

جراحی درمانی بینی

جراحی بینی با هدف درمانی ، برای ایجاد تغییرات در ساختار بینی ، به منظور اصلاح عملکرد تنفسی بینی صورت می گیرد. انحراف تیغه بینی ، پولیپ های بینی ، سینوزیت و … از مشکلاتی هستند که می توانند تنفس طبیعی بینی را ، با اختلال مواجه کنند.

جراحی زیبایی بینی

نام دیگر این جراحی بینی ، رینوپلاستی می باشد و هدف اصلی آن اصلاح ایرادات ظاهری بینی و شکل بخشیدن به بینی ، به منظور زیباتر کردن آن می باشد. البته می توان در هنگام جراحی زیبایی بینی ، ایرادات تنفسی و عملکردی بینی را نیز اصلاح نمود ، که در این موارد از جراحی ترکیبی درمانی و زیبایی بینی استفاده می شود.

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی ثانویه ، معمولا با هدف اصلاح ایرادات ظاهری ، ساختاری و عملکردی بینی ، که در جراحی بینی اولیه برای بیمار ایجاد شده ، یا در جراحی بینی قبلی اصلاح نشده ، صورت می پذیرد. مشکلات تنفسی بینی ، مشکلات ایجاد شده در تیغه بینی ، عدم تقارن بین سوراخ ها و پره های بینی ، افتادگی نوک بینی ، کوچک یا بزرگ بودن بیش از اندازه بینی و … در جراحی ترمیمی بینی ، توسط جراح بینی اصلاح می شوند.

عوارض جراحی بینی

میزان تجربه و مهارت پزشک ، تاثیر بسیاری در نتایج دریافتی از عمل زیبایی دارد ؛ به همین علت گفته می شود ، در صورتی که جراح زیبایی بینی انتخابی بیمار ، در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد ؛ احتمال بروز عوارض ناشی از عمل بینی ، بسیار کاهش می یابد ؛ در غیر این صورت ، امکان بروز مشکلاتی ؛ از جمله عفونت ، غیرقرینگی حفره های بینی ، خونریزی ، درد شدید و از این قبیل موارد وجود دارد ؛ بنابراین در انتخاب جراح بینی بسیار دقت نمایید.

 

جراحی بینی با لیزر

علی رغم پیشرفت روز افزون لیزر در حوزه پزشکی ، این تکنولوژی تا به حال قادر به انجام جراحی زیبایی بینی نبوده است ؛ چرا که توانایی اعمال تغییرات مورد نیاز بر روی بینی را ندارد ؛ بنابراین باید ذکر شود ، تمامی مطالب موجود در رابطه با جراحی بینی با لیزر ، جنبه علمی نداشته و صرفا جهت جلب توجه و تبلیغات است.

بهترین سن جراحی بینی

رشد صورت تا زمان بلوغ ادامه داشته و همزمان با اتمام سن بلوغ ، متوقف می شود ؛ حال وظیفه رشد بعضی از اعضا صورت ، بر عهده برخی از غضروف های بینی می باشد ؛ بنابراین در صورت انجام جراحی زیبایی بینی پیش از سن بلوغ ، رشد صورت و همچنین بینی با مشکل مواجه شده و ممکن است سبب بروز غیرقرینگی در دو طرف صورت گردد.

 

هزینه جراحی بینی در سمنان

تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی و بررسی پارامترهای بسیار می باشد ؛ به همین علت به زیباجویان خواستار انجام جراحی زیبایی بینی ، توصیه می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر