جراحی بینی سمنان

جراحی بینی سمنانجراحی بینی سمنان

جراحی بینی سمنان : در حال حاضر جراحی بینی ، در صدر جراحی های زیبایی صورت قرار گرفته و طرفداران بسیاری اعم از زن و مرد دارد ؛ چرا که کوچکترین ایراد در بینی می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد ، از این رو شاهد روزافزون تعداد افرادی هستیم که تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند.

هنگامی که افراد تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرند ، اولین و مهم ترین اقدامی که باید انجام دهند ، انتخاب جراح بینی می باشد ؛ آن ها باید جهت دریافت نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، به بهترین جراح بینی که در این زمینه تجربه و مهارت بسیاری دارد ، مراجعه نمایند ؛ برای مثال جهت انجام جراحی بینی سمنان ، باید به بهترین جراح بینی در سمنان مراجعه کنند.

دکتر پریا حامدی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک سر و گردن می باشند که تجربه و مهارت بسیاری در انجام جراحی زیبایی بینی ، دارند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت شان مراجعه نمایید.

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی دو روش تحت عنوان های جراحی بینی باز و بسته وجود دارد ، بارزترین تفاوت میان این دو روش در نواحی ایجاد برش می باشد ؛ این دو روش نسبت به یکدیگر ارجعیت نداشته و با توجه به شرایط بیماران توسط جراح بینی انتخاب می شوند.

جراحی بینی باز

برای انجام جراحی بینی به روش باز ، نیاز به ایجاد برش در ناحیه کلوملا ( ناحیه میانی حفره های بینی ) می باشد و جراح بینی پس از بلند کردن پوست بینی ، اقدام به اعمال اصلاحات مورد نیاز می کند.

جراحی بینی بسته

برای انجام جراحی بینی به روش بسته ، نیاز به ایجاد هیچ گونه برش در سطح خارجی پوست بینی نمی باشد ؛ چرا که تمامی برش ها در این روش از جراحی بینی داخلی بوده و در ناحیه درونی حفره های بینی ایجاد می گردند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی

جراح زیبایی بینی ، به علت جلوگیری از وارد شدن فشار به صورت و بینی ، توصیه به خودداری از خوابیدن به شکل دمر و بر روی پهلو می نماید ؛ بنابراین بیمارانی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند ، در دوران نقاهت عمل بینی ، باید به طور طاق باز بخوابند.

لازم به ذکر است ساخت زاویه 30 درجه در حین خواب و استراحت در دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی ، کمک شایانی به کاهش تورم و کبودی ناشی از عمل بینی می کند ؛ بنابراین بدین منظور در حین خواب و استراحت ، دو بالش در زیر سر خود قرار دهید.

تغذیه بعد از عمل بینی

طبق توصیه جراح بینی ، افراد در روزهای ابتدایی پس از جراحی زیبایی بینی باید مواد غذایی نرم و آبکی را در رژیم غذایی خود قرار داده و به مرور مواد غذایی سفت تر را جایگزین نمایند ؛ چرا که بهتر است صورت ، در دوران نقاهت عمل بینی ، کمترین تحرک را داشته باشد.

در ذیل به برخی از نکات رژیم غذایی بعد از جراحی بینی ، اشاره شده است :

  • حذف یا کاهش قابل توجه نمک و ادویه از مواد غذایی
  • قرار دادن آب کرفس و آب آناناس در رژیم غذایی
  • خودداری از مصرف ته دیگ ، سیب و سایر مواد غذایی سفت
  • عدم استفاده از نی
  • عدم استفاده از غذاهای خیلی سرد و گرم ؛ چرا که مصرف مواد غذایی خیلی سرد سبب بروز سر درد و مواد غذایی گرم منجر به آسیب دیدگی مخاط دهان و مری می شود.
  • و غیره 

درد بینی بعد از عمل

بروز درد خفیف پس از جراحی زیبایی بینی ، مسئله ای طبیعی بوده که جای هیچ گونه نگرانی ندارد ؛ تنها بیماران باید توجه نمایند که پیش از مصرف مسکن به منظور رفع درد ، با پزشک معالج خود مشورت کنند.

هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی بینی ، با توجه به پارامترهای گوناگون متغیر می باشد ، از این رو نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد ؛ کسانی که قصد آگاهی از هزینه جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی توسط جراح بینی مشخص می گردد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر