جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی صورت بوده که بر روی بهبود فرم ظاهری چشم ها تمرکز می کند ؛ به این صورت که پوست و کیسه های چربی مضاعف را رفع کرده و جوانی و شادابی را به پلک ها باز می گردانند.جراحی زیبایی پلک

می توان به جرات گفت چشم ها ، از مهم ترین اعضا صورت به شمار می آیند ؛ چرا که نشان دهنده حالات درونی انسان ها هستند ، اما متاسفانه بسیار زودتر از سایر اعضا صورت در معرض پیری قرار گرفته و شادابی خود را از دست می دهند ؛ به همین علت است که در دنیای امروزی جراحی پلک ، طرفداران بسیاری دارد.

بسیاری از افراد از انجام جراحی پلک واهمه دارند ، اما عمل بلفاروپلاستی روشی ایمن و ساده بوده که با انجام آن در طی کمترین زمان ( حداکثر 3 ساعت ) می توان به چشمانی زیبا و جذاب دست یافت.

جراحی زیبایی پلک ، را می توان به دو دسته جراحی پلک فوقانی و تحتانی تقسیم کرد که انجام آن به تنهایی و به صورت همزمان امکان پذیر است.

حراحی پلک بالا

برای انجام جراحی پلک فوقانی ، نیاز به ایجاد برش در ناحیه ای کمی بالاتر از خط مژه ها می باشد و پس از ایجاد برش ، پوست و چربی های اضافی پلک برداشته می شوند.

جراحی پلک پایین

برش های مورد نیاز در این روش نیز بر روی خط مژه پلک پایینی یا کمی پایین تر از آن ناحیه ایجاد شده و سپس اصلاحات مورد نیاز انجام می گیرد.

لازم به ذکر است در بسیاری از مواقع کیسه های چربی برداشته نمی شوند و تنها ناحیه قرارگیری آن ها تغییر می کند.

دوره نقاهت جراحی پلک

دوره نقاهت جراحی زیبایی پلک ، طولانی و سخت نمی باشد و بیماران پس از گذشت مدت زمان کوتاهی می توانند به سرکار بازگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند ؛ لازم به تذکر است رعایت نکات و مراقبت های بعد از جراحی پلک ، تاثیر به سزایی در تسریع روند بهبودی افراد دارد.

هزینه جراحی زیبایی پلک

جهت اطلاع از هزینه جراحی زیبایی پلک ، باید به جراح پلک مراجعه شود ؛ چرا که پارامترهای بسیار گوناگونی در هزینه نهایی آن تاثیر داشته و این موضوع سبب می شود هزینه این جراحی در افراد متغیر باشد ؛ بنابراین در صورتی که قصد اطلاع از هزینه عمل بلفاروپلاستی را دارید به جراح پلک مراجعه نمایید.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر