سپتورینوپلاستی

سپتورینوپلاستی چیست ؟

عمل سپتورینوپلاستی یا جراحی همزمان انحراف بینی و زیبایی ، به منظور رفع انحراف تیغه سپتوم و مشکلات تنفسی و همچنین بهبود فرم ظاهری بینی انجام می گیرد.سپتورینوپلاستی

در واقع عمل جراحی سپتورينوپلاستي ، ترکیبی از جراحی رینوپلاستی و سپتوپلاستی می باشد و همانطور که گفته شد به رفع مشکلات تنفسی و اصلاح فرم ظاهری بینی می پردازد.

رینوپلاستی

در حین انجام جراحی رینوپلاستی ، بر روی بهبود فرم ظاهری بینی تمرکز می شود.

سپتوپلاستی

هدف از انجام جراحی انحراف بینی یا سپتوپلاستی ، اصلاح انحراف تیغه میانی بینی و در نهایت رفع مشکلات تنفسی می باشد.

عمل جراحی سپتورينوپلاستي چگونه انجام می شود ؟

جراح بینی به منظور انجام این جراحی ، پس از بیهوشی بیمار با حذف یا پیوند غضروف بینی ، اقدام به اعمال تغییرات مورد نیاز می نماید.

انجام کدام یک از تکنیک های جراحی بینی ( عمل بینی بسته یا باز ) جهت انجام عمل جراحی سپتورينوپلاستي ، با توجه به شرایط افراد توسط جراح زیبایی بینی انتخاب می گردد.

از مزایای انجام عمل جراحی سپتورينوپلاستي ، باید به مواردی همچون اصلاح ظاهر کج بینی ، بهبود مشکلات تنفسی ، برطرف کردن خروپف ، رفع غیر قرینگی و اعمال تناسب میان بینی و سایر اعضا صورت و از این قبیل موارد اشاره کنیم.

مدت زمان عمل سپتورينوپلاستي

مدت زمان مورد نیاز به منظور انجام عمل جراحی سپتورينوپلاستي ، در هر فرد بسته به مشکلات آن ها متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی انجام این جراحی  1 الی 3 ساعت به طول می انجامد.

هزینه سپتورینوپلاستی

هزینه عمل جراحی سپتورینوپلاستی ، پس از بررسی پارامترهای بسیار و هم چنین انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی ، مشخص می گردد و در هر فرد نیز متغیر می باشد ؛ بنابراین در صورت آگاهی بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر