متخصص گوش و حلق و بینی سمنان

معرفی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی سمنان

دکتر پریا حامدی سمنان ، متخصص گوش و حلق و بینی سمنان ، جراح پلاستیک بینی و صورت ، بهترین جراح بینی سمنان بوده و به علت توانایی و تعهدشان ، محبوبیت بسیاری یافته اند ؛ ایشان دارای نمونه کارهای موفق بسیاری در زمینه جراحی زیبایی بینی ، می باشند ؛ جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر حامدی جراح بینی سمنان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

از دیگر خدمات ایشان ، باید به مواردی همچون جراحی زیبایی پلک ، جراحی زیبایی گوش و غیره اشاره کنیم.

 

متخصص گوش و حلق و بینی سمنان

متخصص گوش و حلق و بینی در سمنان

افرادی را که اقدام به ادامه تحصیل در زمینه تشخیص و درمان انواع اختلالات و بیماری های مربوط به نواحی حلق ، بینی و سر و گردن می کنند را متخصص گوش و حلق و بینی یا پزشک ENT ، می نامند.

این پزشکان ، می توانند تحصیلات خود را در زمینه های اطفال ، جراحی سر و گردن ، جراحی زیبایی صورت و بینی و جراحی حنجره ادامه دهند.

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی

انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی ، بسیار مهم بوده و نیازمند دقت بسیاری می باشد ؛ در ذیل به نکاتی اشاره شده است که افراد در حین انتخاب متخصص گوش ، حلق و بینی ، باید به آن توجه نمایند.

  • تخصص ، گواهی و بورد تخصصی پزشک
  • زیر مجموعه تخصص پزشک
  • پوشش بیمه ای
  • رضایت سایر مراجعه کنندگان
  • مشاهده نمونه کارهای ایشان
  • و غیره

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی که در پزشکی تحت عنوان رینوپلاستی شناخته می شود ، جزء محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت ، به شمار می آید ؛ در حین انجام این عمل ، جراح بینی تلاش می کند تا تمامی ایرادات بینی را برطرف کرده و بین آن و سایر اعضا صورت تعادل و تناسب برقرار کند.

جراحی گوش

جراحی گوش در حدود 2 تا 3 ساعت بر حسب میزان پیچیدگی روند ، طول می کشد.

در طول جراحی زیبایی گوش ، از بیهوشی عمومی استفاده می شود. به همین منظور به افراد توصیه می شود از نیمه شب روز قبل از جراحی چیزی نخورند یا ننوشند. وعده غذایی که شب قبل از جراحی گوش نیز خورده می شود باید بسیار سبک باشد.

در روز جراحی گوش ، لباس های گشاد و راحت بپوشید. از پوشیدن لباس های یقه دار خودداری کنید. بهتر است لباسی بر تن کنید که از جلو با دکمه یا زیپ بسته می شود.

اگر بزرگسال هستید، از یکی از دوستان یا نزدیکان بخواهید تا شما را به منزل رسانده و در شب اول بعد از جراحی در کنار شما بماند. گاهی در برخی از کودکان، جراح ترجیح می دهد که بیمار یک شب در بیمارستان بماند.

ریکاوری جراحی گوش

باید برای ماندن در خانه به مدت حداقل یک هفته بعد از جراحی برنامه ریزی کنید. کودکان نیز باید بعد از جراحی به مدت یک هفته به مدرسه نروند.

قبل از اینکه به منزل بازگردید ، سر شما پانسمان می شود. دنبال کردن دستورالعمل های پزشک در خصوص چگونگی مدیریت کردن پانسمان برای تضمین یک ریکاوری یکنواخت ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

جراح گوش در خصوص مدت زمان لازم برای پانسمان سر و چگونگی مدیریت آن در هنگام خواب ، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد. شما باید حداقل برای 3 روز، این پانسمان را بر روی سر خود نگه دارید. وقتی پانسمان برداشته شد، متخصص گوش و حلق و بینی یک پوشش هدبند مانند را در اختیار شما قرار می دهد. این هدبند باید بمنظور ارتقا دادن روند بهبود، تا 3 هفته مورد استفاده قرار گیرد.

اگر بخیه های شما غیر جذبی باشند، حدوداً یک هفته بعد از جراحی گوش ، کشیده می شوند.

 

 

پاسخ

تماس با دکتر